اچ‌پی از کوچک‌ترین پرینتر چندکاره جهان رونمایی کرد

0

اچ‌پی از کوچک‌ترین پرینتر چندکاره جهان رونمایی کرد

کمپانی اچ پی امروز به طور رسمی از پرینتری همه کاره و یا به اصطلاح All-in-One تحت عنوان DeskJet 3700 پرده برداشت.

 

این روزها، وجود یک پرینتر در هر خانه ای ضروریست و چه بهتر که بتوانیم دستگاهی را پیدا کنیم که علاوه بر چند کاره بودن، از وزن، قیمت و در نهایت حجم کمتری نیز برخوردار باشد و فضای زیادی از اتاقمان را اشغال نکند. 

 

اگر به فکر خرید چنین پرینتری هستید، بهتر است چند روزی صبر کنید و منتظر ورود سوگلی جدید اچ پی به بازار باشید چرا که این شرکت امروز، از پرینتر جدیدی رونمایی کرد که تنها 69.99 دلار قیمت دارد و قرار است از اواخر ماه میلادی جاری روانه بازار شود.

 

این محصول به لطف طراحی منحصر به فرد و ابعاد 40.2 در 45 در 26.3 سانتیمتری خود، به عنوان کوچک ترین پرینتر چندکاره جهان شناخته می شود و در کنار جثه کوچک خود، می تواند از عهده انجام کارهایی برآید که هم اکنون پرینترهایی با ابعاد و اندازه هایی بزرگ، آن ها را انجام می دهند.

 

طراحی این پرینتر به گونه ایست که به جای قرار دادن کاغذ در صفحه صاف دستگاه به منظور کپی گرفتن، کاغذ از طریق یک غلطک و به طور دایره وار به داخل دستگاه کشیده و از آن کپی و یا اسکن گرفته می شود.

 

از دیگر ویژگی های این عضو تازه وارد، می توان به امکان کنترل آن از طریق اپلیکیشن های کمپانی اچ پی که برای سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز ارائه شده، اشاره کرد. همچنین کاربران با استفاده از قابلیت Wi-Fi Direct نیز می توانند از طریق گوشی های هوشمند و یا تبلت های خود و بدون نیاز به وصل شدن به اینترنت خانگی، فایل های خود را پرینت بگیرند.

قرار است عرضه این پرینتر با رنگ های مختلف، از اواخر ماه ژوئن آغاز شود.

DeskJet 3700

DeskJet 3700

منبع: theverge

نوشتن دیدگاه