آموزش انتقال تصویر صفحه نمایش گوشی به تلویزیون

0

آموزش انتقال تصویر صفحه نمایش گوشی به تلویزیون

آیا تا به حال احساس نیاز کرده اید که تصویر صفحه گوشی هوشمند خود را بر روی مانیتور کامپیوتر یا تلویزیون هوشمند منتقل کنید؟ به دنبال روشی بدون سیم برای انجام این کار هستید؟ امروز با یک آموزش ساده به شما یاد می دهیم چطور صفحه نمایش گوشی هوشمند خود را در نهایت سادگی و سرعت به روی هر دستگاهی که دارای مرورگر وب است منتقل کنید. 


شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد. قصد دارید در یک جلسه به ارائه مطلب خود بپردازید، اما فراموش کردید که کابل گوشی را به همراه خود بیاورید. یا اینکه به صفحه نمایشی به مراتب بزرگتر برای نمایش محتوای خود نیاز دارید. جای نگرانی نیست، چرا که اپلیکیشن ScreenMeet کار شما را آسان خواهد کرد.


این اپلیکیشن به شما امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی با هر دستگاهی که مرورگر وب روی آن نصب شده باشد را می دهد. حتی امکان به اشتراک گذاری تصویر با پنج نفر به طور همزمان را خواهید داشت. البته به یاد داشته باشید که پس از سی روز استفاده رایگان از این برنامه، لازم است که هزینه آن را بپردازید.


اگر تمایل دارید صفحه نمایش گوشی خود را با تعداد بیشتری از افراد (مثلا 50 نفر) به اشتراک بگذارید، ScreenMeet چند پکیج را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این امکان را خواهید داشت که برای دسترسی به تصویر گوشی خود رمزعبور تعیین کنید.


کار با اسکرین میت بسیار آسان است. ابتدا، آن را دانلود و نصب کنید. سپس یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. پس از تکمیل مرحله ثبت نام، یک لینک در اختیار شما قرار داده می شود. با کلیک روی آن، صفحه مرورگر وب باز می شود و در اینجا است که صفحه نمایش گوشی خود را می بینید. حال به سادگی این لینک را در اختیار هرکسی که دوست دارید قرار دهید.

 

screenmate

 


هر زمان که مایل باشید می توانید انتقال تصاویر را متوقف کنید. همچنین می توانید تعیین کنید که تصویر یک اپلیکیشن خاص، مثلا یک فایل ارائه مطلب نمایش داده شود.


بهترین ویژگی اسکرین میت این است که برای کار با آن نیاز به نصب هیچ گونه برنامه جانبی دیگری نیست. تنها با داشتن یک مرورگر وب می توانید از تصویر گوشی خود روی هر دستگاهی بهره مند شوید.


اسکرین میت با اندروید 5 به بالا، و ویندوز 32 و 64 بیتی و مک OS از نوع 64 بیتی سازگار است.

 

screenmate

 

 

منبع: androidpit

 

نوشتن دیدگاه